Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24AN
D38999/26MJ24AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ24AN.pdf
Availability of D38999/26MJ24AN
QUANTITY
D38999/26MJ24AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24AN
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24AN
Related LinksD38999/, D38999/26MJ24AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24AN Details Description
Related parts for D38999/26MJ24AN
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
CONN TERM BLK 3POS 5MM ANGLED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 2% 1/5W 1005 datasheet.pdf
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
FIXED IND 9.1NH 200MA 800 MOHM datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 0.0 OHM JUMPER 1W 2512 datasheet.pdf