Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24JE-LC
D38999/26MJ24JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ24JE-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ24JE-LC
QUANTITY
D38999/26MJ24JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24JE-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24JE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ24JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24JE-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ24JE-LC
CONN EDGECARD 130PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC HOT SWAP CONTRLR -48V 16-SSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
BRIDGE DIODE GPP 50A 600V KBPC datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 12A/17A 8-MLP datasheet.pdf
FUSE 600V T/D CLASS RK1 5.6A datasheet.pdf
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SOD128 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 7" 0.50MM 11POS datasheet.pdf
RES 1.02K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 105 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf