Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24PD-LC
D38999/26MJ24PD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24PD-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ24PD-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ24PD-LC
QUANTITY
D38999/26MJ24PD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24PD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24PD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24PD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ24PD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24PD-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ24PD-LC
TVS DIODE 80VWM SOT363 datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 330K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 80 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 198MA 2.6 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 2PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf