Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24SB-LC
D38999/26MJ24SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24SB-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ24SB-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ24SB-LC
QUANTITY
D38999/26MJ24SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24SB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ24SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ24SB-LC
RES SMD 17.4 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.3V 35MA SOT89-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
RES 931K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
PMI BASE T-1 3/4 15/32 SCREW datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf