Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ61AB
D38999/26MJ61AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ61AB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ61AB.pdf
Availability of D38999/26MJ61AB
QUANTITY
D38999/26MJ61AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ61AB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ61AB
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ61AB
Related LinksD38999/, D38999/26MJ61AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ61AB Details Description
Related parts for D38999/26MJ61AB
OSC 3.3V PROG CMOS TRI ST 100PPM datasheet.pdf
TERM FORK NYL 16-14AWG #10 datasheet.pdf
EVAL MOD FOR TPS79733 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC POT DIG 10K 128TAP 16V 10MSOP datasheet.pdf
RES 51.0K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
SLDSW 6A 0.5M RLR 79218454 datasheet.pdf
KIT EVAL SPARTAN 6 SP605 datasheet.pdf
VARISTOR 459V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf