Amphenol Aerospace Operations D38999/26TB35SB-LC
D38999/26TB35SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TB35SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TB35SB-LC.pdf
Availability of D38999/26TB35SB-LC
QUANTITY
D38999/26TB35SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TB35SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TB35SB-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TB35SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TB35SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TB35SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26TB35SB-LC
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MARKER SNAP-ON 7 2.6-3.5MM WHITE datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
08+08 DIL SMT VERT SOCKET datasheet.pdf
SGE-245-2-6000 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
CONN HDR 26POS 0.100 T/H datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
TV 18C 18#20 PIN RECP datasheet.pdf
SENSOR THRUBM 50MM LT ON NPN OUT datasheet.pdf