Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD15SD-LC
D38999/26TD15SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD15SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD15SD-LC.pdf
Availability of D38999/26TD15SD-LC
QUANTITY
D38999/26TD15SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD15SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD15SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD15SD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD15SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD15SD-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD15SD-LC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28QFN datasheet.pdf
TRANS PNP 32V 1A SPT datasheet.pdf
RES SMD 374 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 1.6A 300 MOHM TH datasheet.pdf
IC FPGA 193 I/O 256BGA datasheet.pdf
IC FPGA 49 I/O 68QFN datasheet.pdf
LED BLINKING RED DIFF 5MM RND TH datasheet.pdf
RES 26.7 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 9POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
MICRO 37C P 36" WHT datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf