Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD19HN-LC
D38999/26TD19HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD19HN-LC
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD19HN-LC.pdf
Availability of D38999/26TD19HN-LC
QUANTITY
D38999/26TD19HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD19HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD19HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD19HN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD19HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD19HN-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD19HN-LC
RES SMD 2.67KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 8-32 datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR 1.5% 8MSOP datasheet.pdf
IC SOC W/RF TXRX 8051 MCU 36-QFN datasheet.pdf
RES 3.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 20PPM 2X2.5 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV TRANS 8SO datasheet.pdf
OTHER ELASTOMERS datasheet.pdf
PATCH CABLE FIBER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT datasheet.pdf
100UF 10V 5X11 datasheet.pdf