Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD35SD-LC
D38999/26TD35SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD35SD-LC
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD35SD-LC.pdf
Availability of D38999/26TD35SD-LC
QUANTITY
D38999/26TD35SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD35SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD35SD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD35SD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD35SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD35SD-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD35SD-LC
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS R/A 10GOLD datasheet.pdf
LED RED DIFF 2V WIRE LEADS datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 16POS datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 51PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf