Amphenol Aerospace Operations D38999/26TH35JA-LC
D38999/26TH35JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TH35JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TH35JA-LC.pdf
Availability of D38999/26TH35JA-LC
QUANTITY
D38999/26TH35JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TH35JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TH35JA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TH35JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TH35JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TH35JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26TH35JA-LC
JACK PIN TIP GOLD 10PC BLUE datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC ADSL CPE LINE DVR 275MA 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.4 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
SLIP RING; ENCL SR309 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 4.22K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V X5R 0805 datasheet.pdf