Amphenol Aerospace Operations D38999/26TJ20SA
D38999/26TJ20SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TJ20SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 30C MIXED SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TJ20SA.pdf
Availability of D38999/26TJ20SA
QUANTITY
D38999/26TJ20SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TJ20SA
Internal Part NumberEIS-D38999/26TJ20SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TJ20SA
Related LinksD38999/, D38999/26TJ20SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TJ20SA Details Description
Related parts for D38999/26TJ20SA
CONN HDI RCPT 120POS 4ROW RT ANG datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS FEMALE CORD #20 datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 50V 20% RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5MM datasheet.pdf
IVS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
IC EZRADIO FM TRANSCEIVER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 60POS .050 SMD datasheet.pdf
QFN-20 STENCIL datasheet.pdf
DISPL 0.56" SGL DGT YLW-GRN CC datasheet.pdf