Amphenol Aerospace Operations D38999/26TJ35JB-LC
D38999/26TJ35JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TJ35JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TJ35JB-LC.pdf
Availability of D38999/26TJ35JB-LC
QUANTITY
D38999/26TJ35JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TJ35JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TJ35JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TJ35JB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TJ35JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TJ35JB-LC Details Description
Related parts for D38999/26TJ35JB-LC
IC VOLT DETECTOR 100MS SOT23-5 datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SER/PAR 105M 64VQFN datasheet.pdf
SOCKET 6 POINT 12MM 0.98" datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3.5MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4.42 OHM 1% 5W datasheet.pdf
TRANS 4PNP 60V 0.6A datasheet.pdf
680UF 100V 16X31,5 datasheet.pdf