Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD15JA-LC
D38999/26WD15JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD15JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26WD15JA-LC.pdf
Availability of D38999/26WD15JA-LC
QUANTITY
D38999/26WD15JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD15JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD15JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD15JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WD15JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WD15JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26WD15JA-LC
RES SMD 1.6M OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RP-BNC PLUG 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
RES 750K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC VCXO 212.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONN ARRAY MALE 81POS SMD datasheet.pdf
POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 20.5 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf