Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD18PN-UTHST3
D38999/26WD18PN-UTHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD18PN-UTHST3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WD18PN-UTHST3.pdf
Availability of D38999/26WD18PN-UTHST3
QUANTITY
D38999/26WD18PN-UTHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD18PN-UTHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD18PN-UTHST3
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD18PN-UTHST3
D38999/26WD18PN-UTHST3 Details Description
Related parts for D38999/26WD18PN-UTHST3
BATTERY PACK 3.6V 1200 MAH NICAD datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 200MW SMINI2 datasheet.pdf
IC GATE AND 1CH 3-INP 6-XSON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 2MM T/H R/A datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123 datasheet.pdf
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 105A datasheet.pdf