Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD19HE-LC
D38999/26WD19HE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD19HE-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WD19HE-LC.pdf
Availability of D38999/26WD19HE-LC
QUANTITY
D38999/26WD19HE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD19HE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD19HE-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD19HE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WD19HE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WD19HE-LC Details Description
Related parts for D38999/26WD19HE-LC
IC INVERTER 8-INPUT 20SOIC datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 2.5MBPS 8SOIC datasheet.pdf
IC AUDIO CODEC 3.3V 48-LQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS 3MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
RES 305 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 156.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM datasheet.pdf