Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
D38999/26WD19PN-CGR9MSS1 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WD19PN-CGR9MSS1.pdf
Availability of D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
QUANTITY
D38999/26WD19PN-CGR9MSS1 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
D38999/26WD19PN-CGR9MSS1 Details Description
Related parts for D38999/26WD19PN-CGR9MSS1
IC REG LDO 12V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 EXTEND datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 7V datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS73501-276 datasheet.pdf
IC SRAM 72KBIT 15NS 100TQFP datasheet.pdf
IC USB PWR CTRLR 1.5A 8SOIC datasheet.pdf
RES 9.09K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
PLINTH SIDES 200MM FITS 500D datasheet.pdf
DIODE ZENER 160V 1W DO204AL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB datasheet.pdf
50POS M TY3 PC 4-40 datasheet.pdf