Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD19SN-UTHST3
D38999/26WD19SN-UTHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD19SN-UTHST3
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WD19SN-UTHST3.pdf
Availability of D38999/26WD19SN-UTHST3
QUANTITY
D38999/26WD19SN-UTHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD19SN-UTHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD19SN-UTHST3
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD19SN-UTHST3
D38999/26WD19SN-UTHST3 Details Description
Related parts for D38999/26WD19SN-UTHST3
FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
RES SMD 37.4 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SYNC FIFO 8KX18 100BGA datasheet.pdf
IC FPGA 440 I/O 676FCBGA datasheet.pdf
IC MEM FIFO 2048X9 20NS 56-TSSOP datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 2/0 AWG BLK 1000' datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 8.13MM datasheet.pdf
CONTROL LOGIC 36 IN 24 OUT 24V datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 160POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf