Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF11HA-LC
D38999/26WF11HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF11HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WF11HA-LC.pdf
Availability of D38999/26WF11HA-LC
QUANTITY
D38999/26WF11HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF11HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF11HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF11HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WF11HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF11HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26WF11HA-LC
DIODE ZENER 6.2V 3W SMB datasheet.pdf
CONN SMB PLUG STR 50 OHM PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 1/10W SMD datasheet.pdf
LABEL HEAT SHRINK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf