Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF11SN-UWHST3
D38999/26WF11SN-UWHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF11SN-UWHST3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WF11SN-UWHST3.pdf
Availability of D38999/26WF11SN-UWHST3
QUANTITY
D38999/26WF11SN-UWHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF11SN-UWHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF11SN-UWHST3
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF11SN-UWHST3
D38999/26WF11SN-UWHST3 Details Description
Related parts for D38999/26WF11SN-UWHST3
RELAY SSR 120VAC @ 2A/ 12V INPUT datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 10MM datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 630V X7R 2220 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 400mA, 800mA (Flash) Camera Flash 20-DSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf