Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF28BA
D38999/26WF28BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF28BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26WF28BA.pdf
Availability of D38999/26WF28BA
QUANTITY
D38999/26WF28BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF28BA
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF28BA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF28BA
Related LinksD38999/, D38999/26WF28BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF28BA Details Description
Related parts for D38999/26WF28BA
CONN HEADER .100 SINGL R/A 9POS datasheet.pdf
CAP MICA 1000PF 5% 500V 2220 datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V datasheet.pdf
Crystal 15.3600MHz 10ppm 10pF 70 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN RECEPT 1P/24S/1P R/A PCB datasheet.pdf
VARISTOR 900V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
BGA SOLDER TAIL datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 95MA 5.2 OHM TH datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CAP MICA 250PF 5% 50V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 28V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf