Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF28PN-RUWHST3
D38999/26WF28PN-RUWHST3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF28PN-RUWHST3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26WF28PN-RUWHST3.pdf
Availability of D38999/26WF28PN-RUWHST3
QUANTITY
D38999/26WF28PN-RUWHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF28PN-RUWHST3
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF28PN-RUWHST3
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF28PN-RUWHST3
D38999/26WF28PN-RUWHST3 Details Description
Related parts for D38999/26WF28PN-RUWHST3
CABLE PROGRAMMING PARALLEL PORT datasheet.pdf
IC FPGA 400 I/O 676FCBGA datasheet.pdf
CONN COVER FOR 62POS RCPT HSG datasheet.pdf
FUSE 5.6A 600V NON STD SLOW datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 6.1A 38 MOHM SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
EVAL BOARD RADAR RX PATH AFE datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
FUSE INLINE TIME DELAY 300V 2.8A datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 17E SLVR datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf