Amphenol Aerospace Operations D38999/26WG11SN-UW
D38999/26WG11SN-UW picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WG11SN-UW
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WG11SN-UW.pdf
Availability of D38999/26WG11SN-UW
QUANTITY
D38999/26WG11SN-UW Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WG11SN-UW
Internal Part NumberEIS-D38999/26WG11SN-UW
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WG11SN-UW
Related LinksD38999/26, D38999/26WG11SN-UW Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WG11SN-UW Details Description
Related parts for D38999/26WG11SN-UW
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV NP0 1812 datasheet.pdf
RES 64.9 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 56POS DL .100 15GOLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 79POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
GAAS MMIC DP4T HI POWER SWITCH F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD SMT/SLOT/PG 24CKT datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf