Amphenol Aerospace Operations D38999/26WH21SN-UCSB4
D38999/26WH21SN-UCSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WH21SN-UCSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WH21SN-UCSB4.pdf
Availability of D38999/26WH21SN-UCSB4
QUANTITY
D38999/26WH21SN-UCSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WH21SN-UCSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26WH21SN-UCSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WH21SN-UCSB4
Related LinksD38999/26W, D38999/26WH21SN-UCSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WH21SN-UCSB4 Details Description
Related parts for D38999/26WH21SN-UCSB4
RES SMD 26.7K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IDC CABLE - CKC34S/AE34M/CPC34S datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 44POS 0.156 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
MODEM ETH 2.4GHZ NEMA 4X REMOTE datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 48LFQFP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 500MW DO35 datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 75V 200MA SOT23 datasheet.pdf