Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ19JD-LC
D38999/26WJ19JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ19JD-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WJ19JD-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ19JD-LC
QUANTITY
D38999/26WJ19JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ19JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ19JD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ19JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ19JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ19JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ19JD-LC
IC TRANSLATOR 3.3V DIFF 8-SOIC datasheet.pdf
OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
RES SMD 665K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 2.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206 datasheet.pdf
ANTENNA CHIP DIELECTRIC 2660MHZ datasheet.pdf
CAP FILM 0.024UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf