Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ19JE-LC
D38999/26WJ19JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ19JE-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WJ19JE-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ19JE-LC
QUANTITY
D38999/26WJ19JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ19JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ19JE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ19JE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ19JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ19JE-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ19JE-LC
RES SMD 5.23KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC FLASH 128MBIT 85NS 56TSOP datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 6A 24VDC SLD SWCH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf