Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ19PA-LC
D38999/26WJ19PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ19PA-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WJ19PA-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ19PA-LC
QUANTITY
D38999/26WJ19PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ19PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ19PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ19PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ19PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ19PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ19PA-LC
OPTOISO 5.3KV TRANSISTOR 4SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 32.4K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT RED datasheet.pdf
FERRITE BEAD 220 OHM .50A 0402 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
VARISTOR 815V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf