Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ29JD-LC
D38999/26WJ29JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ29JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WJ29JD-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ29JD-LC
QUANTITY
D38999/26WJ29JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ29JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ29JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ29JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ29JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ29JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ29JD-LC
IC FLASH 32MBIT 110NS 48TSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS DUAL TIN SMD datasheet.pdf
SENSOR 100PSIS M12 4-20MA datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1A 8SON datasheet.pdf
IC FIFO SS 16384X18 20NS 64-TQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 17V 100MW VMN2 datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf