Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZA35BN
D38999/26ZA35BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZA35BN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZA35BN.pdf
Availability of D38999/26ZA35BN
QUANTITY
D38999/26ZA35BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZA35BN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZA35BN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZA35BN
Related LinksD38999/, D38999/26ZA35BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZA35BN Details Description
Related parts for D38999/26ZA35BN
SWITCH LIMIT SPDT .1A HINGE LEVR datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS 26AWG .100 BLUE datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 1.5W AB 18USMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 20-60VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONN PLUG 2 POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 1.11K OHM 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
T4011 LATCH 2NC+1NO BBM, STAND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf