Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZA35JD-LC
D38999/26ZA35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZA35JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZA35JD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZA35JD-LC
QUANTITY
D38999/26ZA35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZA35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZA35JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZA35JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZA35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZA35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZA35JD-LC
RES SMD 113 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 4V X7S 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM datasheet.pdf
TAPE ELECTRICAL VINYL3/4" X 66' datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONN RCPT 35POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC DAC 24BIT SRL 192KHZ 48-LQFP datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf