Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZA98JN-LC
D38999/26ZA98JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZA98JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 3C 3#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZA98JN-LC.pdf
Availability of D38999/26ZA98JN-LC
QUANTITY
D38999/26ZA98JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZA98JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZA98JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZA98JN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZA98JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZA98JN-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZA98JN-LC
IC XDCP SGL 256TAP 100K 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
BERGSTIK II SR STRAIGHT RET datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 13SKT SLD CUP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 1.58K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf