Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZA98PN
D38999/26ZA98PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZA98PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 3C 3#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZA98PN.pdf
Availability of D38999/26ZA98PN
QUANTITY
D38999/26ZA98PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZA98PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZA98PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZA98PN
Related LinksD38999/, D38999/26ZA98PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZA98PN Details Description
Related parts for D38999/26ZA98PN
LED SS YELLOW DIFFUSED PCB 3MM datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 35MA 42 OHM SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 12.5MHZ RRO SOT23-8 datasheet.pdf
CONN FFC HEADER 26POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC DRIVER FULL BRIDGE 28SSOP datasheet.pdf
IC PWR MEASUREMENT AC 64LQFP datasheet.pdf
RES 0.511 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 0.056UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 500MA 240VAC 50VDC datasheet.pdf