Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZD15SA-LC
D38999/26ZD15SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZD15SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZD15SA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZD15SA-LC
QUANTITY
D38999/26ZD15SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZD15SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZD15SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZD15SA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZD15SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZD15SA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZD15SA-LC
RES SMD 16.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X5R 0603 datasheet.pdf
CONN BOARD STKR HDR 14POS 2.54MM datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C SHIELDED datasheet.pdf
INSERT FFA.3S.314. FOR 14LV datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 43.5VC DO215AB datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W datasheet.pdf