Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZE35HD-LC
D38999/26ZE35HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZE35HD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 55C 55#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZE35HD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZE35HD-LC
QUANTITY
D38999/26ZE35HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZE35HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZE35HD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZE35HD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZE35HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZE35HD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZE35HD-LC
TRANS PNP DARL 80V 5A TO220AB datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 50V 20% 2824 datasheet.pdf
RES 152 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MGRID HDR D.R. RA .76AULF 36CKT datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 490MA 1.5 OHM TH datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB datasheet.pdf
500 TB SPR PLU W/LATCH datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V 6A DPAK datasheet.pdf