Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZE35PB
D38999/26ZE35PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZE35PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 55C 55#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZE35PB.pdf
Availability of D38999/26ZE35PB
QUANTITY
D38999/26ZE35PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZE35PB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZE35PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZE35PB
Related LinksD38999/, D38999/26ZE35PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZE35PB Details Description
Related parts for D38999/26ZE35PB
CONN RCPT .100" 26POS DUAL GOLD datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
RES 2.61K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf