Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZE99PN
D38999/26ZE99PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZE99PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 23C 21#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZE99PN.pdf
Availability of D38999/26ZE99PN
QUANTITY
D38999/26ZE99PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZE99PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZE99PN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZE99PN
Related LinksD38999/, D38999/26ZE99PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZE99PN Details Description
Related parts for D38999/26ZE99PN
CUSTOMER HEADER datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 0.5% 1W 2512 datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 300W datasheet.pdf
NYLN INSL W/INSL GRIP FLNGED BLO datasheet.pdf
IDC BOX HEADER 0.050 26 POS datasheet.pdf
CONN RECEPT 15POS 1MM SMD GOLD datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SSD MSATA A1-M 256GB FLASH MLC datasheet.pdf
FUSE LIMITRON FAST ACTING datasheet.pdf
CAP CER 47PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf