Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZF28PN
D38999/26ZF28PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZF28PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZF28PN.pdf
Availability of D38999/26ZF28PN
QUANTITY
D38999/26ZF28PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZF28PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZF28PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZF28PN
Related LinksD38999/, D38999/26ZF28PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZF28PN Details Description
Related parts for D38999/26ZF28PN
IC MOSFET DRIVER 9A INV 8CDIP datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE datasheet.pdf
GDT 450V 10KA datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 4POS 0.156 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 22PF 1KV N1500 RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 150MA 2.6 OHM datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V JB 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 300MHZ 16QSOP datasheet.pdf
Connector Socket 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf