Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZF35JD-LC
D38999/26ZF35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZF35JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 66C 66#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZF35JD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZF35JD-LC
QUANTITY
D38999/26ZF35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZF35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZF35JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZF35JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZF35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZF35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZF35JD-LC
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM datasheet.pdf
LED GREEN/YLW CLEAR 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 52.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 7.87K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE ASSY PLUG-PLUG 4" datasheet.pdf
CAP MINI PANEL INDICATOR CLEAR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
DIN-SIGNAL M78+2FS-2,9C1-2 datasheet.pdf
FUSE MICRO2 BLADE 32V AG 30A datasheet.pdf