Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZH35JB-LC
D38999/26ZH35JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZH35JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZH35JB-LC.pdf
Availability of D38999/26ZH35JB-LC
QUANTITY
D38999/26ZH35JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZH35JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZH35JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZH35JB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZH35JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZH35JB-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZH35JB-LC
RES 1.1K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 9.09KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.1K OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
RES 20K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 15.4K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL RA datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
DISPL 0.56" DUAL DGT YLW-GRN CA datasheet.pdf