Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ11SB
D38999/26ZJ11SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ11SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 11C 2#20 9#10 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZJ11SB.pdf
Availability of D38999/26ZJ11SB
QUANTITY
D38999/26ZJ11SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ11SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ11SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ11SB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ11SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ11SB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ11SB
HEATSHRINK 1/2 IN X 150FT BLACK datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 2A SSOT-3 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 26POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
WIREWAY BOX CONNECTOR 12X6" datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
22CKT PICOFLEX SMT LATCHED HDR datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V LVPECL 20PPM 3.2X5 datasheet.pdf
RES SMD 330 OHM 5% 1/5W 0402 datasheet.pdf