Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19AD
D38999/26ZJ19AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19AD
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19AD.pdf
Availability of D38999/26ZJ19AD
QUANTITY
D38999/26ZJ19AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19AD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19AD
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19AD Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19AD
CONN HOUSING PLUG 160POS BLACK datasheet.pdf
SENSOR TEMP RATIOMETRIC 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 25V Y5V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC TXRX LO-PWR DPLX RS232 8-DIP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 500W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM datasheet.pdf
I2 DIE FOR MMT-101 (190320183) datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY SMD GOLD 88POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS PNL MNT PIN datasheet.pdf