Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19BB
D38999/26ZJ19BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19BB
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19BB.pdf
Availability of D38999/26ZJ19BB
QUANTITY
D38999/26ZJ19BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19BB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19BB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19BB
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 150A DO205 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2V 200W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS CABLE SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 820MA 482 MOHM datasheet.pdf
HDM EMPO110F170F LM & G datasheet.pdf
SW SELECTOR DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf