Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19BE
D38999/26ZJ19BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19BE
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19BE.pdf
Availability of D38999/26ZJ19BE
QUANTITY
D38999/26ZJ19BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19BE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19BE
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19BE Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19BE
Connector Header 68 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20UNF 4-20MA datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG GREEN CA 13MM datasheet.pdf
IC TXRX PHY 10/100 3.3V 32MLF datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
RES SMD 2.94K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 15PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
POT SLIDE 5K OHM .2W 60MM datasheet.pdf
DL LVL FLOATSW 127MM TOTAL L datasheet.pdf