Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19PN
D38999/26ZJ19PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19PN.pdf
Availability of D38999/26ZJ19PN
QUANTITY
D38999/26ZJ19PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19PN
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19PN Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19PN
CONN PC PIN CIRC 0.062DIA SILVER datasheet.pdf
IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V datasheet.pdf
RES SMD 53.6 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 24POS 5.0MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
EVAL BOARD ANT RUFA-R datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V datasheet.pdf