Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ24PC-LC
D38999/26ZJ24PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ24PC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ24PC-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ24PC-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ24PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ24PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ24PC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ24PC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ24PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ24PC-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ24PC-LC
FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 4.42 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf
PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
BRIDGE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 24POS WALL MNT SKT datasheet.pdf