Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43HB
D38999/26ZJ43HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43HB.pdf
Availability of D38999/26ZJ43HB
QUANTITY
D38999/26ZJ43HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43HB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43HB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43HB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43HB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43HB
CONN RECEPT PIN WRAPOST .510" datasheet.pdf
RES SMD 187 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL SC70-5 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO41 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS 7.5MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 100MA 125V datasheet.pdf
ER6022-031MESS, 3N/C+1N/O, M20 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS .050 THRUHOLE datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf