Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43JA-LC
D38999/26ZJ43JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43JA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ43JA-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ43JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ43JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43JA-LC
CTRLR POWER SSR 120V 25A AC OUT datasheet.pdf