TE Connectivity Deutsch Connectors D38999/26ZJ43JN
D38999/26ZJ43JN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43JN.pdf
Availability of D38999/26ZJ43JN
QUANTITY
D38999/26ZJ43JN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43JN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43JN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43JN
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43JN Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
D38999/26ZJ43JN Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43JN
FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 250MW TSFP-3 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 40MSPS 48LQFP datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CAP POLYMER 330UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 31POS HL LOW P datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf