Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43PA-LC
D38999/26ZJ43PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43PA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ43PA-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ43PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ43PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43PA-LC
FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8MSOP datasheet.pdf
IC PWR SUPPLY CTRLR/MONITR 24QFN datasheet.pdf
BOARD EVAL SMART CARD datasheet.pdf
CAP CER 6.4PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 5W T18 datasheet.pdf
DIODE ZENER 160V 3W DO204AL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
POWER RELAY ASSEMBLY datasheet.pdf
FLKM 50-LONG LATCH datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 10MT AC/DC datasheet.pdf
30 W Quad Half-Bridge Digital Amplifier Power Stage IC datasheet.pdf