FFF D3W3P36B6GL08LF
D3W3P36B6GL08LF picture photo
Mfg. Part Number
D3W3P36B6GL08LF
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
Datasheet Download
D3W3P36B6GL08LF.pdf
Availability of D3W3P36B6GL08LF
QUANTITY
D3W3P36B6GL08LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D3W3P36B6GL08LF
Internal Part NumberEIS-D3W3P36B6GL08LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D3W3P36B6GL08LF
Related LinksD3W3P36, D3W3P36B6GL08LF Datasheet, FFF Distributor
D3W3P36B6GL08LF Details Description
Related parts for D3W3P36B6GL08LF
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.5MM datasheet.pdf
IC ADC 16-BIT 2CH 150KSPS 8-SOIC datasheet.pdf
IC LATCH/DECODER/DRIVER 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A 16TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
PWRBLADE VERT HDR datasheet.pdf
LED XLAMP 2700K WHITE 36V SMD datasheet.pdf
470UF 10V 6,3X11 datasheet.pdf
CAP 330 UF 20% 16 V datasheet.pdf