Bel Fuse Inc. DAM15STA156
DAM15STA156 picture photo
Mfg. Part Number
DAM15STA156
Brief Description
DSUB 15 F SOD G50 TIN
Datasheet Download
DAM15STA156.pdf
Availability of DAM15STA156
QUANTITY
DAM15STA156 Order Process
Ship out your order
Specifications of DAM15STA156
Internal Part NumberEIS-DAM15STA156
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAM15STA156
Related LinksDAM15, DAM15STA156 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DAM15STA156 Details Description
Related parts for DAM15STA156
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
EMI FILTER 250VAC 20A SCREW TERM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 32POS GOLD datasheet.pdf
CAP CER 0.70PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156" datasheet.pdf
DIODE ZENER 68V 1W DO214AC datasheet.pdf
CBL LVDS 30PIN 20" datasheet.pdf